ÖMER MİRZE

Ömer, 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Türkiye’de yapılan yabancı yatırımlar konusunda geniş bir deneyim ve tecrübeye sahiptir. Çalışma alanları, Şirketler & Ticaret Hukuku, Sermaye Piyasaları, Rekabet Hukuku, Enerji Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku ve Ticari Uyuşmazlık Çözümü’dür.

Ömer aynı zamanda profesyonel avukatlık faaliyetlerinin yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Doktora Programı bünyesinde akademik çalışmalarını sürdürmektedir.
ERENALP RENÇBER

Erenalp, 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Büroya ortak olarak katılmadan önce, Türkiye’nin ve İngiltere’nin önde gelen avukatlık bürolarında deneyim kazanmıştır. Erenalp’in uzmanlık alanları Şirketler & Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Enerji Hukuku, Medya Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku’dur.

Erenalp, profesyonel danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Doktora Programında çalışmalarına devam etmektedir. Erenalp, marka ve patent vekili olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’na 2007 yılından beri kayıtlıdır. Ayrıca, Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na arabulucu olarak kaydolmayı beklemektedir.

PINAR AKSAKAL AYDIN

Pınar, 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Özellikle, enerji yatırımları, proje finansman işleri, ortaklıklar, iş ilişkileri ve arabuluculuk konularında ulusal ve uluslararası alanda geniş bir tecrübeye sahiptir.

Pınar aynı zamanda bir insan hakları aktivistidir ve bu amaçla profesyonel avukatlık faaliyetlerinin yanı sıra İstanbul Bilgi Üniversitesinde İnsan Hakları Hukuku alanında akademik çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda, Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na 2017’den beri kayıtlı olarak arabuluculuk çalışmalarına devam etmektedir.
TAYLAN GÖKMEN

Taylan, ticari uyuşmazlık çözümü ve icra iflas hukuku alanında 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Şirketler & Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku ve İdare Hukuku ile ilgili uyuşmazlık konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Taylan, profesyonel danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Doktora Programında çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda, marka ve patent vekili olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’na 2007 yılından beri kayıtlıdır.